Açık Öğretim Kursları

TÜRKİYE'NİN EN İYİ AÖF KURSLARI ARASINA GİRDİK

Neden FEYZA EĞİTİM MERKEZİ?

Yapılan bir ankette ülkenin en iyi AÖF kursları arasına giren FEYZA EĞİTİM MERKEZİ, Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin sınavlarını şansa bırakmadan başarmaları için en büyük yardımcısı.

20 yıllık eğitim tecrübesi, branş öğretmenlerinin eşliğinde işlenen dersler, AÖF kitaplarından hazırlanan ders notları, sınav öncesi yapılan soru çözüm maratonları ile BAŞARIYI GARANTİLEMEK İSTEYENLERİN TEK TERCİHİ OLDUK... Gaziantep'in eğitim çıtasını yükselten bir kurum olmanın haklı gururu ile öğrencilerimiz diplomalarına kavuşturmanın mutluluğunu birarada yaşadık. Siz de bu usta işi eğitimin bir parçası olmak istiyorsanız AÖF'DE FEYZA DEMELİSİNİZ.

Kredili sistem kapsamında verilen eğitimlerde BÜTÜN ÖĞRENCİLERİ SINIFI GEÇME BAŞARISI GÖSTEREN TEK KURS FEYZA EĞİTİM MERKEZİ!!

Verilecek Dersler

AÖF'nin kredili sistemine uygun, uzman eğiticiler tarafından hazırlanmış özet notlar ve sorular eşliğinde TÜM BÖLÜMLERİN DERSLERİNDEN EĞİTİM VERİLMEKTEDİR.

 

Kursa Katılmanız Gerekir mi?

A.Ö.F. kitapları özellikle öğrencilerin anlamasını kolaylaştırmak için yazılmamıştır ve her yıl konular bir önceki senenin bilgilerini baz alarak daha da ağırlaşmaktadır; FEYZA EĞİTİM MERKEZİ bünyesinde akademik bir ortamda, deneyimli hocalarla derslerinizi daha kolay anlamanız,ufkunuzu genişletmeniz ve çalışma disiplinini sağlayarak sınavda başarıyı garantilemeniz için kursa katılmanız son derece önemlidir.

 

Ders Dökümanları

Dışarıdan yardımcı kitap almanıza gerek kalmayacak şekilde konu anlatımları ve soru bankası dökümanları ücretsiz olarak verilmektedir.  Tüm öğrencilerin aynı anda katıldığı genel deneme sınavları, gerçek sınav deneyimini yaşamanız ve durumunuzu belirlemeniz için yapılmaktadır.

Ayrıca sınavlardan önce yapılan ve önceki yılların sınav sorularının çözüldüğü test uygulamaları ile başarmanın keyfini siz de yaşayacaksınız.

 

 

En çok arananlar...

Gaziantep AÖF kursları,Gaziantep AÖF kursu,Gaziantep AÖF hazırlık kursları,Gaziantep AÖF kursları fiyatları,murat Gaziantep AÖF kursları,Gaziantep AÖF dersaneleri,Gaziantep AÖF kurs,Gaziantep AÖF deneme sınavı,Gaziantep AÖF kurs fiyatları,Gaziantep AÖF dersleri,en iyi Gaziantep AÖF kursu,ihtiyaç Gaziantep AÖF,analiz Gaziantep AÖF,Gaziantep AÖF ders videoları,Gaziantep AÖF hazırlık,Gaziantep AÖF kursu veren dershaneler,tasari Gaziantep AÖF,Gaziantep AÖF tasarı,yargı Gaziantep AÖF,karacan Gaziantep AÖF,Gaziantep AÖF ihtiyaç,yargı yayınları Gaziantep AÖF,Gaziantep AÖF deneme sınavı online,Gaziantep AÖF soru bankasi,Gaziantep AÖF Gaziantep AÖF

Bu kurs için henüz grup oluşturulmamış, Online Kayıt işlemi yaparak kursa rezervasyon yaptırdığınız takdirde; yeterli katılım sağlandıktan sonra bir grup oluşturulup sizi bu gruba davet edebiliriz...
Rezervasyon yaptırmak için lütfen yukarıdaki Online Kayıt linkine tıklayınız...

Açık Öğretim Kursları - Online Kayıt Ol

Kurs Bilgileri
Kurs Adı
Kurs Dönemi
Kişisel Bilgiler
*
*

* işaretli alanların doldurulması zorunludur