KPSS Eğitim Bilimleri

Öğretmen adayları için hazırlanan bu oturum, Cumartesi günü Genel Yetenek-Genel Kültür sınavından sonra 14: 30’da yapılmaktadır. Bu oturumda adaylar 80 soruyu yanıtlamak zorundadır. Bundan dolayı bu oturumda hız değil, alana hakim olmak daha önemlidir. Eğitim Bilimleri bölümünde öğretmen adayları, Gelişim Psikolojisi, Öğrenme Psikolojisi, Ölçme ve Değerlendirme, Program Geliştirme,  Sınıf Yönetimi, Öğretim Yöntem ve Teknikleri, Rehberlik ve sınıf yönetimi gibi alanlarından çıkacak olan soruları yanıtlamak durumundadırlar.

GAZİANTEP MURAT EĞİTİM KURUMLARI, eğitim bilimlerinde öğretmen adaylarına alanına son derece hakim, branşında kariyer yapmış ve öğretmenlik yeteneği gelişmiş öğretmenler aracılığıyla eğitim vermektedir. Eğitimin genel özellikleri;

  • Öğretmenlerimizce hazırlanan özet ders notları her adaya verilmekte olup adaylar konu anlatımlarını yazmaktan kurtulmakta, branş öğretmeninin hazırladığı bu kitapçıklardan rahatlıkla dersi takip edebilmektedir.
  • Her öğretmen adayına Yargı yayınlarının konu anlatımı kitapları verilmektedir. Konu anlatımı içeren bu kitapların yanısıra adaylarımız Beyaz Kalem Yayınlarının çözümlü soru bankasını almakta ve 5 ayrı yayından yaprak testler dağıtılmaktadır.
  • Eğitim bilimlerinden 40 adet deneme yapılmaktadır.
  • Eğitim bilimleri öğretmenlerimiz ders saatlerinin dışında belirlenmiş olan soru çözüm saatlerinde adaylarımızın sorularını çözmekte ve gereken yerlerde konu tekrarları yapmaktadır

Her yıl yapılan sınavlarda adaylarımızın elde ettiği başarılar verdiğimiz eğitimin kalitesini daha da yukarıya taşıma konusunda bizleri güdülemektedir.

MİLLİ EĞİTİM CAMİASININ BİR FERDİ OLMAK İSTEYENLERİN GAZİANTEP'TEKİ İLK TERCİHİ GAZİANTEP MURAT EĞİTİM KURUMLARI

KPSS Eğitim Bilimleri ile ilgili daha detaylı bilgiler için bize 0 (342) 230 58 38 nolu telefondan ulaşabilirsiniz...
  • Süre800 Saat
  • Başlangıç20.1.2018
  • Ücret0
KPSS Eğitim Bilimleri hakkındaki düşünceleriniz